Details, Fiction and جزیره کیش

پدر جودوی ایران: قدرت داشتم روسای فدراسیون جودو را زندانی می‌کردم!/ فساد در جودو ریشه کرده است

دلفیناریوم، باغ پرندگان، آمفی تئاتر، کلاسیک شو و تونل آکواریوم آب شور از بخش‌های مختلف پارک دلفین‌های کیش هستند

از جاهای دیدنی روستای باغو می‌توان مسجد تاریخی با قدمتی از سال ۹۸۱ هجری قمری، پارک دلیران با وسعتی در حدود ۶۰ هکتار و درختان لور (یکی از کمیاب‌ترین گونه‌های درختی در جهان) را نام برد.

ورودیه رایگان (استفاده از امکانات ورزشی هزینه جداگانه دارد)

لطفا توجه فرمایید ما به ازای هر اتاق، وارد کردن یک کد ملی ( شماره پاسپورت) معتبر الزامی می باشد.

در ساعات آتی پاسخگوی تماس پشتیبان های اقامت ۲۴ خواهم بود

جزیره تفریحی کیش در شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان قرار دارد و یکی از جزایر ایرانی خلیج فارس به شمار می‌آید. این جزیره با ۹۱٫۵ کیلومتر مربع مساحت از شمال با ایران، از شرق با تنگه هرمز، از جنوب با کشور امارات متحده عربی و از غرب با کشورهای بحرین، قطر و عربستان هم‌مرز است.

توجه فرمایید جهت قطعی شدن رزرو وارد کردن اسامی تمام میهمانان به صورت صحیح و غیر تکراری همراه با کد ملی الزامی می باشد.

کد تایید هویت هم اکنون کد تایید برای شما پیامک شد، لطفا آن جزیره کیش را در کادر زیر وارد و دکمه تایید را بزنید. درخواست ارسال مجدد امکان درخواست ارسال مجدد تا - ثانیه دیگر

جزیره کیش میزبان رویدادهای متعدد ورزشی بین‌المللی بوده‌ است

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش شهر زیرزمینی کاریز است. این شهر در واقع یک قنات بسیار بزرگ است که مساحت آن حدود ۱۰ هزار مترمربع است، از این جهت به آن عنوان شهر داده شده است. عمق شهر زیرزمینی کاریز حدود ۱۶ متر است. یعنی از سطح زمین باید ۱۶ متر پایین بروید تا به آن برسید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شماری از مشهورترین جاهای دیدنی کیش در فصول مختلف سال، جاذبه‌های مفرح کیش برای کودکان و همچنین دیدنیهای شب این جزیره را به شما معرفی کنیم.

بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

ارتفاع خود کاریز حدود ۸ متر است. تمام دیوارها و سقف هم با انواع صدف های زیبا پوشانده شده است. ولیکن شهر زیرزمینی کاریز همین طور به حال خود برای بازدید رها نشده است. وجود رستوران های سنتی و امروزی، موزه و بازارچه صنایع دستی من جمله امکاناتی است که در این شهر فراهم شده است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Details, Fiction and جزیره کیش”

Leave a Reply

Gravatar